Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Channeling II - automatické písmo

termín konání:5. 11. 2022 09:00 - 6. 11. 2022 17:00
misto konání:Vokovická 3
Praha 6
Pedagogicko psychologická poradna v areálu školy, stanice metra A "Nádraží Veleslavín"
cena:3 000,00 CZK
záloha:1 000,00 CZK

Channeling - představuje dosažení takového rozšířeného stavu vědomí, který vám umožní spojit se s duchovním průvodcem vyšší úrovně, nebo se svým Vyšším zdrojovým Já. Nemusíte mít žádné zvláštní schopnosti; potřebujete jen trpělivost, vytrvalost a velkou touhu navázat spojení.
Automatickým písmem můžete získávat informace o sobě, svém životě (i minulých nebo budoucích životech), o vztazích ať už pracovních, partnerských či rodinných, o zdraví. Dále pak o poslání a úkolech duše, či o místech zeměpisných a jejich energiích atd.
Získáte také rady a návody jak s informacemi zacházet aby se vše dělo v souladu s vesmírnými zákony. Vše se děje opět v bezpečném prostředí a pod velkou světelnou ochranou.

Channeling vám též pomůže rozvinout vlastní osobní sílu, celkovou nezávislost a získat zdravé sebevědomí. Napomáhá našemu duchovnímu růstu, rozvíjí kreativitu. Zkrátka obohacuje na všech úrovních náš život.

V průběhu semináře nabízím zasvěcení Světla I.stupně, které je řízené skrze archanděla Metatrona. Toto zasvěcení vás přímo napojí na zemskou energii a přímo na univerzální energii Lásky. Neexistuje prostředník. Zasvěcení pomáhá čistit a léčit naši osobnost, vede nás k větší tvořivosti, rozvoji osobnosti, ale můžeme i pomáhat od bolesti druhým lidem přikládáním rukou.

Co s sebou:
Kresby, které jste namalovali po absolvování kurzu Channeling I. a které byste rádi ukázali. Vše je vítáno! (není však povinné).
Svačinu, pití, silnější pastelky, ořezávátko, pohodlné oblečení, přezůvky. Na místě lze uvařit čaj či kávu (bude k dispozici), na oběd bude 1,5 hodinová přestávka - je možné zajít do blízké restaurace, případně zůstat v prostoru PP poradny.

Cena zasvěcení Světla I.stupně: 3 000,- Kč

sobota: 9.00hod - cca 18.00hod
neděle: 9.00hod - 17.00hod

Přihlášky přes webové stránky (formulář přihlášky viz. "přihlásit se") jsou platné až po zaplacení zálohy.
Zálohu je nutné zaplatit do 10ti dnů po přihlášení.
Informace - Zdenka Krauzová 603 472 770

Informace pro mimopražské zájemnce: naši klienti mají vyzkoušený hotel, který je kousek od místa semináře (je to na dojítí pěšky nebo 1 stanici tramvají) - hotel Krystal, J.Martího 2/407, Praha 6 - www.hotely.cz/hotel-krystal

zavřít