Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Konstelační dialogy archetypů

Podíváme se na Archetypy u žen se svými charakteristikami - divoška, princezna, prazáklad energie ženství.  A Archetypy u mužů se svými charakteristikami - bojovník, hodný hoch, prazáklad energie mužství.  Abychom se mohli cítit celiství, je dobré v sobě tyto archetypy objevit, seznámit se s nimi, přijmout je a "domluvit " se s nimi na spolupráci.   Vše ve jménu Života.

Co s sebou:  Svačinu, pití, pohodlné oblečení, přezůvky. Na místě lze uvařit čaj či kávu (bude k dispozici), na oběd bude 1,5 hodinová přestávka - je možné zajít do blízké retaurace, případně zůstat v prostoru PP poradny.   

sobota: 9.00hod - cca 18.00hod 
neděle: 9.00hod - 17.00hod   

Přihlášky: přes webové stránky - formulář přihlášky viz. "přihlásit se", platné až po zaplacení zálohy.

Zálohu je nutné zaplatit převodem na účet do 10ti kalendářních dnů po přihlášení. Zbývající část platby je možné zaplatit v hotovosti na semináři, nebo převodem na účet se stejným variabilním symbolem jako zálohu (údaje jsou uvedeny v e-mailu Potvrzení přihlášky).

Odhlášení ze semináře s vrácením zálohy je možné nejpozději 14 dní před začátkem semináře.

Informace - Zdenka Krauzová, mob. 603 472 770

Informace pro mimopražské zájemnce: naši klienti mají vyzkoušený hotel, který je kousek od místa semináře (je to na dojítí pěšky nebo 1 stanici tramvají) - hotel Krystal, J.Martího 2/407, Praha 6 - www.hotely.cz/hotel-krystal

zavřít

Nejsou vypsané žádné termíny.