Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Vnitřní muž a vnitřní žena

Kam se podíváme v dennodenním životě, vidíme boj mezi mužským a ženským aspektem. Leckdo z nás dochází k závěru, že i u něho samotného dochází k souboji mezi tím, kdo se má projevit navenek - vnitřní žena nebo vnitřní muž? 

Navenek můžeme vidět ženu, která se chová jako muž. Možná proto, že někde vnitřně se bojí, že jinak by neuspěla, nebo dokonce jí těší, že může muže "pokořit" (ve sportovním klání či v partnerství či v zaměstnání). Můžeme vidět muže, který je natolik zjemnělý, že se mužů straní, je mu lépe s ženami. Mužskou agresivitu neuznává, pohrdá jí. S ženami je to bezpečné. 

Než dojdeme k harmonii těchto dvou aspektů, je dobré najít možnost, jak je smířit. Cesta smíření ženské a mužské energie povede k vzájemnému vymazání rolí obětí a pachatelů a tak se otevřou nejen nám ale i kolektivnímu vědomí dveře, za nimiž bude skrytá moudrost a mystérium stvoření. 

Informace k časové organizaci:
sobota: 9.00hod - cca 18.00hod
neděle: 9.00hod - 17.00hod
Každý den přestávka na oběd 1 - 1,5 hod., možnost zajít do blízké restaurace případně zůstat v prostoru PP poradny.
Během dne přestávky 5 - 10 min. ve vazbě na průběh semináře.

Co s sebou: Svačinu, pití, pohodlné oblečení, přezůvky. Na místě lze uvařit čaj či kávu (bude k dispozici).

Přihlášky: přes webové stránky - formulář přihlášky viz. "přihlásit se", platné až po zaplacení zálohy.

Zálohu je nutné zaplatit převodem na účet do 10ti kalendářních dnů po přihlášení. Zbývající část platby je možné zaplatit v hotovosti na semináři, nebo převodem na účet se stejným variabilním symbolem jako zálohu (údaje jsou uvedeny v e-mailu Potvrzení přihlášky).

Odhlášení ze semináře s vrácením zálohy je možné nejpozději 14 dní před začátkem semináře.

Informace - Zdenka Krauzová, mob. 603 472 770

Informace pro mimopražské zájemce: naši klienti mají vyzkoušený hotel, který je kousek od místa semináře (je to na dojití pěšky nebo 1 stanici tramvají) - hotel Krystal, J.Martího 2/407, Praha 6 - www.hotely.cz/hotel-krystal

zavřít

Nejsou vypsané žádné termíny.