Poradenství v oblasti komunikace, mezilidských vztahů a osobnostního rozvoje.

Alternativní postupy a přístupy

Harmonizace čaker, vitalizace organismu

Harmonizací čaker dosahujeme klidného proudění energií v těle, bez překážek a hromadění napětí. To do značné míry vylaďuje psychiku i tělesnou schránku. Při této práci poznávám překážky jak na těle, tak v psychice, tak v duchovní rovině, se kterými je dobré se potkat a zpracovat je natolik, aby se mohl zklidnit život toho, kdo přijde na konzultaci či na seminář.

 

Channeling

Pracuji jak s automatickou kresbou, tak s automatickým písmem i verbálním kanálováním. Tento způsob mi pomáhá dostat se k hlubšímu poznání o klientovi, o tom jak mu pomoci a kde, v kterých oblastech či meznících jeho života hledat. Umožňuje se mi tímto rychleji najít příčinu problémů a najít nejvhodnější způsob práce, který je mi doporučen či ukázán, a to ve prospěch zúčastněných.

 

Práce se zemskými a živlovými energiemi

​​​Tuto práci využívám zejména v přírodě, pokud mne místo "vyzve" ku pomoci. S lidmi mi zemské energie pomáhají při léčení fyzického těla. 

 

Regresivní techniky

Ukazuje se, že naše problémy vztahové, pracovní či zdravotní, jsou téměř vždy důsledkem našeho chování nebo konání v minulosti. A to buď v minulosti života současného či v našich minulých existencí (vtělení).

Aby mohly být naše problémy trvale odstraneny, je třeba se podívat až k příčinám tam, kde to vše začalo. Pokud odstraníme pouze důsledky, za čas se nám problémy vrací zpět, byť v jiných podobách.

Regresivní techniku používám již několik let. Co pozoruji je, že tato technika se stále zjemňuje, je velmi laskavá a časově je již méně náročná. Výhodou je, že jsem aktivním průvodcem.